UNDEFEATED SEASON 2021-2022.

NAIMUN 2022- NATIONAL CHAMPIONSHIP

Best Delegate Awards

Madison Davis

Jack Greenawalt

Will Hoey

Outstanding Delegate Awards

Adam Akan

Annabelle Graham

John Coyner

Nina Ranalli

Zachary Steinhofer

Shiv Goel

Michael Murray

Emily Greenawalt

Richie Witzel

 

Honorable Mention Awards

Kayla Bruckert

Natalie Bruckert

Simon Leiderman

Matthew McCormick

Matthew Domingo

Annika Geiersbach

Ali Clinton

Katie Partee

Scarlett McGuire

Cameron Blackburn

 

Book Award

Nick Leese

Iwan Skomoroch

Tyler Shaver

 

Verbal Commendations

Daniel Jirgal

Morgan Higgins

Andrew Duff

Vivienne Malone

Matthew Erlec

EAGLEMUNC 2022

Best Delegate Awards

Adam Akan

Kayla Bruckert

Natalie Bruckert

Annabelle Graham

Annika Geiersbach

Outstanding Delegate Awards

Matthew McCormick

Madeline Knapp

Will Anderson

Honorable Mention Awards

Andrew Duff

Michael Murray

Ali Clinton

Iwan Skomoroch

Hailey Luick

FIMUN 2022

Best Delegate Awards

Adam Akan

John Coyner

Annabelle Graham

Sasha Eckler

Connor Mangone

Lukas Beltz

Outstanding Delegate Awards

Matthew McCormick

Vivienne Malone

Cameron Blackburn

Kayla Bruckert

Natalie Bruckert

Padraig Troy

Honorable Mention Awards

Matthew Domingo

Annika Geiersbach

Jack Flynn

Sean Joyer

Verbal Commendations

Dimit Chowdhury

Shiv Goel

CIMUN 2022

Best Delegate Awards:
McKenzie Tomasik
Andrew Duff
Simon Leiderman
Matthew Erlec
 
Outstanding Delegate Awards
Lucy Sidrys
Hailey Luick
Lila Fayad
Connor Mangone
Daniel Jirgal
Lukas Beltz
Zachary Steinhofer
 
Honorable Mention Awards
Janean Edmond
Liam McConnell
Sam Gianfrancisco
Sasha Eckler
 
Delegates’ Choice Awards
Daniel Jirgal
Lucy Sidrys
Cameron Blackburn
Simon Leiderman
Matthew Erlec
McKenzie Tomasik

 

WPMUN 2021

Best Delegate Awards

Daniel Jirgal

Kayla Bruckert

Natalie Bruckert

Annika Geiersbach

Iwan Skomoroch

Outstanding Delegate Awards

Annabelle Graham

Matthew Erlec

Max Iantorno

Honorable Mention Awards

Adam Akan

Matthew Domingo

Simon Leiderman

Andrew Duff

Sofia Pangan

Tyler Shaver

McKenzie Tomasik

Will Anderson

Cameron Blackburn

Morgan Higgins

Sophia Siok

GTMUN 2021

Best Delegate Awards
Kayla Bruckert and Natalie Bruckert as Cuba in GA Plenary
Jack Greenawalt as Cuba in the OAS
Annabelle Graham as Cuba in the Press Corps
 Outstanding Delegate Awards
Zachary Steinhofer as Egypt in CSTD
Ali Clinton as Cuba in UNESCO
Hayden Nurnberg as Norway in WHO
Daniel Jirgal as Egypt in SPECPOL
 Honorable Mention Awards
Will Sidrys as Norway in ECOFIN
Cameron Blackburn as Cuba in SOCHUM
Scarlett McGuire and Simon Leiderman as Egypt in GA Plenary
Adam Akan as Egypt in IAEA
Will Hoey as Cuba in ILO

LYMUN 2022

Best Delegate Awards

Daniel Jirgal

Adam Akan

Kayla Bruckert

Natalie Bruckert

Madison Davis

Katie Partee

Matthew Erlec

Sophia Siok

Outstanding Delegate Awards

Nina Ranalli

Morgan Higgins

Scarlett McGuire

Zachary Steinhofer

Jack Greenawalt

Andrew Duff

Will Anderson

Matthew Jordan

Jack Staab

Richie Witzel

Lucy Sidrys

Honorable Mention Awards

Annabelle Graham

Cameron Blackburn

Connor Burke

Janean Edmond

John Murphy

Lukas Beltz

Yusouf Hakim

Tyler Shaver

Ali Clinton

Jai Devnani

CSMUN 2021

Best Delegate Awards

John Coyner

Madison Davis

Daniel Jirgal

Padraig Troy

Matthew Domingo

Will Anderson

 

Outstanding Delegate Awards

Will Sidrys

Vivienne Malone

Kayla Bruckert

Natalie Bruckert

Matthew McCormick

Ainsley Atwood

Zachary Steinhofer

Katie Partee

Cal Kelly

Russell Robertson

Hailey Luick

Charlie Lynch

Cameron Blackburn

Connor Mangone

 

Honorable Mention Awards

Morgan Higgins

Nick Leese

Romina Pliner

Dimit Chowdhury

Michael Murray

Hayden Nurnberg

Matthew Erlec

Leah Allegretti

Teddy Braman

Mary Konstorum

Madeline Knapp

Sofia Hryhorasz